Menu Agenda za 8 nov 2025
Sluiten
  • Agenda
  • Nieuws
  • Contact
  • Over ons
  • Popoefenruimtes
  • Buurtcentrum PX
  • Kunst Kijken in Volendam
  • Talentontwikkeling
  • 3e Klaphekfestival
  • Filmhuis PX
  • PX Songwritersguild
  • PX Muziekfabriek

PX Campus met Gotu Jim & Reanny

Deur open
19:30
Aanvang
20:30
Zaalindeling
Staan en zitten
Tickets
€22,50
excl. transactiekosten
Tickets zijn ook verkrijgbaar aan het loket op de 1e etage van Poppodium PX.
Koop je ticketsTickets
PX Campus met Gotu Jim & Reanny

Klaar voor een studentikoos feest in Volendam? PX Campus is terug! Een nieuw initiatief van PX waar we nieuwe, opkomende acts presenteren. Verwacht festivalvibes, chill zones en livemuziek. Jongeren vanaf 16 jaar zijn welkom in onze grote zaal. Let op: we controleren op leeftijd, want we hebben een streng alcohol beleid: geen 18? geen druppel.

Vorig jaar was PX Campus een groot succes. Dat is niet gek want we hadden precies op het goede moment Roxy Dekker weten te boeken. Ook dit keer hebben we bijzondere artiesten en gaan we iets meer de Urban kant op.

Gotu Jim

Gotu Jim ging van studentenkoning naar internetsensatie naar stijlicoon en hij blijft maar gaan. Als hij niet zo gewoon was gebleven had men 'superster' gezegd. Hij scoorde eerder dit jaar met Misschien Kwijt een virale tiktokhit die zich ontknopte tot volwaardige festivalanthem. Die track was afkomstig van HIGH SOCIETY SWAGGERBOY, en nu komt hij met zijn tweede EP van het jaar, 2 HIGH 2 SOCIETY, daarmee het tweeluik voltooiend. De sound is nog altijd Jim, duister en emotioneel, maar toch nooit zonder glimlach of meezingbare hooks. Vind hem dit najaar in een poppodium bij jou in de buurt voor de High Society Swaggerboy FW24 Tour en schreeuw alles luidkeels mee!

Reanny

Reanny is een vrouwelijke artiest uit Kraaiennest, Amsterdam, bekend om haar rebelse, zelfverzekerde en directe stijl. Met haar muziek laat ze onmiskenbaar horen dat ze niet met zich laat sollen, en straalt ze kracht en authenticiteit uit. Reanny is een symbool voor vrouwenemancipatie, met als missie om door middel van haar muziek vrouwen te verenigen en te versterken. Haar doorbraak kwam toen ze viraal ging op TikTok met het nummer ‘Tas’, wat de weg vrijmaakte voor haar succes. Kort daarna volgde de release van ‘Ding’ in samenwerking met Architrackz, dat ook veel positieve aandacht kreeg. In 2024 beleefde Reanny een topfestivalseizoen, met als absolute hoogtepunten haar optreden voor een bomvolle zaal op ‘Lowlands’ en haar show op het ‘Sziget Festival’. Na de release van de duo-EP ‘Liefde maakt blind’ richt ze zich nu volledig op haar solocarrière en bouwt ze gestaag aan een sterke fanbase.

Leuk detail is dat Reanny nog bij ons heeft stagegelopen.

Voor de verdere muzikale omlijsting hebben we deze avond een samenwerking met creatieve broedplaats The Mudita uit Purmerend. Zij leveren ons een DJ en support act Marouan X Massin.

Samen met producer Ojani Doorson zoeken Marouan en Massin regelmatig hun grenzen op. De jongens, afkomstig uit Purmerend, halen hun unieke sound vooral uit de vriendschap die zij samen hebben opgebouwd. Zo schrijven zij niet alleen nummers over eigen ervaringen, maar ook over onderwerpen die de mainstream hiphop nog niet aan heeft durven kaarten.

Deel evenement:

Snel navigeren naar
  • > Agenda
  • > Nieuws
  • > Popoefenruimtes
  • > Contact
  • > Over ons
  • > Meer
  • Volg PX:
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Nix18
VNPF
I Love My Ears
NH Pop
  • PX is onderdeel van Club en Buurthuiswerk
  • Privacy policy
  • Algemene voorwaarden
  • © 2025 PX Volendam